Zobacz noc nokautów w Łomży [VIDEO]

Zobacz noc nokautów w Łomży

Już w najbliższą sobotę 23 marca br., w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży odbędzie się gala Knockout Boxing Night 6. Łomżyńska publiczność obejrzy siedem pojedynków zawodowych i jeden w formule boksu olimpijskiego. W walce wieczoru swoje umiejętności zaprezentuje Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Wydarzenie poprzedzi ceremonia warzenia, która odbędzie się w piątek 22 marca o godz. 15:30 w Galerii Veneda.

Oprócz walki Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka z Rumunem Aleksandru Jurem, kibice w Łomży zobaczą w akcji także m.in. utalentowanego Fiodora Czerkaszyna, którego rywalem będzie Irlandczyk JJ McDonagh, Przemysława Zyśka, który zmierzy się z Artemem Karpecem oraz Marka Matyję, którego czeka rewanż z Bartłomiejem Grafką. W ringu wystąpią również pięściarze Mateusz Tryc i Przemysław Zyśk oraz debiutująca na zawodowym ringu Laura Grzyb. 

Cała gala będzie transmitowana na antenie TVP Sport, a dwie ostatnie walki można będzie obejrzeć również na kanale TVP 1. – To niewątpliwa promocja miasta, która pokazuje również, że Łomża jest miastem przyjaznym dla sportu – podkreśla prezydent Mariusz Chrzanowski. Dodatkowo, wejście na antenę TVP 1 ma rozpocząć krótki film promujący nasze miasto.

Daniel Bartłomowicz, dyrektor ds. organizacyjnych grupy KnockOut Promotions, podkreśla znakomitą współpracę z miastem. – Łomża żyje sportem, Łomża  kocha sport. Ludzie wspierają nas tu na każdym kroku i dziękuję panu prezydentowi oraz mieszkańcom Łomży za zaufanie, którym nas obdarzyli – mówił przed dwoma tygodniami na konferencji prasowej w Łomży.

Gala boksu zawodowego w naszym mieście będzie mogła się odbyć dzięki współpracy z przedsiębiorcami z Łomży i regionu, którzy będą partycypowali w kosztach jej organizacji. Bilety są jeszcze dostępne za pośrednictwem strony www.ebilet.pl.


Karta walk gali Konockout Boxing Night 6 w Łomży

Boks olimpijski:
waga 93 kg, 3 rundy po 3minuty
Bartłomiej Szczęsny (Red Gloves)  vs Krzysztof Lipnicki (Legia Warszawa)

Boks zawodowy:

waga 58 kg – 4 rundy po 2 minuty
Laura Grzyb (pro debut) vs Tereza Dvorakova (0-1)

waga 78 kg – 6 rund
Mateusz Tryc (6-0, 5 KO) vs Serhi Zhuk (3-2-2)

waga 71 kg – 8 rund
Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) vs Artem Karpets (21-11, 6 KO)

Waga 78,5 kg – 6 rund
Marek Matyja (15-1-1, 7 KO) vs Bartłomiej Grafka (22-32-3, 10 KO)

waga 74 kg – 8 rund
Fiodor Czerkaszyn (11-0, 7 KO) vs JJ McDonagh (16-5, 8 KO)

walka wieczoru
waga cruiser – 10 rund
Krzysztof “Diablo” Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) vs Alexandru Jur (18-2, 7 KO)

Related posts

Leave a Comment