“Znam Ziemię Łomżyńską” – konkurs recytatorski

"Znam Ziemię Łomżyńską" - konkurs recytatorski

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży serdecznie zaprasza nauczycieli i młodzież do wzięcia udziału w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”. Celem konkursu jest upowszechnienie wśród uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalnej wiedzy o ziemi łomżyńskiej i jej okolicach.

Szczegółowe informacje podane są w regulaminie konkursu, który zamieszczony jest pod artykułem, a także na stronach: http://1lo.lomza.pl/ i http://lcre-lomza.webd.pl/
Zgłoszenia należy przesłać do dnia 20 marca 2019 roku na e–mail podany przez organizatora: dorthy5@wp.pllub listownie na adres szkoły: I Liceum Ogólnokształcące 
w Łomży, 18- 400 Łomża, ul. Bernatowicza 4, z dopiskiem – Konkurs Recytatorski – “ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”.  
Konkurs odbędzie się dnia 27 marca 2019 roku o godzinie 10.00 w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. 
Wszyscy recytatorzy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, najlepsi wykonawcy uhonorowani zostaną nagrodami rzeczowymi za I, II i III miejsce oraz wyróżnieniami. Organizator przewiduje możliwość przyznania wyróżniającemu się uczestnikowi Grand Prix. 
Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Koordynator konkursu: nauczyciel bibliotekarz I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, Dorota Przestrzelska – 608 776 409.

Konkurs odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego i Starosty Łomżyńskiego Lecha Marka Szabłowskiego.

Załączniki

  1. Regulamin VI powiatowego konkursu recytatorskiego “Znam Ziemię Łomżyńską”

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment