Zmiany w organizacji ruchu – „ZNICZ 2017”

„BŁYSKAJĄ „ dla bezpieczeństwa

W najbliższych dniach większość z nas odwiedzi groby najbliższych. W wielu przypadkach będzie się to wiązało z pokonaniem znacznych odległości, czasami nawet setek kilometrów. Tradycyjnie – policjanci w tych dniach dbać będą o nasze bezpieczeństwo organizując akcję „ZNICZ 2017”, która w tym roku rozpocznie się już w piątek – 27 października i potrwa do 2 listopada.

W najbliższych dniach większość z nas odwiedzi groby najbliższych. W wielu przypadkach będzie się to wiązało z pokonaniem znacznych odległości, czasami nawet setek kilometrów. Tradycyjnie, policjanci organizują w tym okresie akcję „ZNICZ 2017”. Wzmożone działania na drogach rozpoczną się już jutro – 27 października i potrwają do 2 listopada. W tym czasie łomżyńscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich, którzy wybiorą się w tych dniach na cmentarze.

Liczymy na Państwa pomoc i zrozumienie. Policjanci zrobią wszystko, aby mogli Państwo bezpiecznie powrócić do domu.

Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu wprowadzone zostały ograniczenia na drogach w ruchu samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Zakaz dotyczy wtorku – 31 października w godzinach od 18 do 22 oraz środy -1 listopada w godzinach od 8 do 22.

W związku z planowanym okresem, w dniu 31 października 2017 roku, w godzinach południowych wprowadzona zostanie także czasowa zmiana organizacji ruchu (źródło UM Łomża):

Cmentarz przy ul. Mikołaja Kopernika

Przywrócony zostanie czasowo ruch na ul. Polowej.

Wyłączony zostanie jeden pas lewoskrętu z ul. Zawadzkiej w ul. Sikorskiego.

Umożliwienie parkowania na prawym pasie ul. Sikorskiego – na wysokości cmentarza.

Na ul. Mikołaja Kopernika przywrócony zostanie czasowo ruch jednokierunkowy na odcinku od Al. Legionów do wjazdu na osiedle Bohaterów Monte Cassino, tak jak było przed remontem ul. Polowej.

Cmentarz przy ul. Przykoszarowej

Organizacja ruchu bez większych zmian – jedynie w zakresie miejsca zatrzymywania się autobusu.

Cmentarz przy ul. Wojska Polskiego

Organizacja ruchu bez zmian.

Planując odwiedziny na grobach bliskich, warto skorzystać z bezpłatnej komunikacji MPK na liniach miejskich i zamiejskich w dniu 1 listopada. Szczegóły w artykule: Bezpłatna komunikacja miejska na 1 listopada

Łomża,policja,zmiany w organizacji ruchu, „ZNICZ 2017”,wiadomości Łomża, policja Łomża

Łomża,policja,zmiany w organizacji ruchu, „ZNICZ 2017”,wiadomości Łomża, policja Łomża

Zmiany w organizacji ruchu – „ZNICZ 2017”

 

KMP Łomża

Related posts

One Thought to “Zmiany w organizacji ruchu – „ZNICZ 2017””

  1. szoferek

    Czyli omijać Sikorskiego jak co roku

Leave a Comment