Zatrzymany z narkotykami dzięki krajowej mapie ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

policja łomża

Policjanci z łomżyńskiej „patrolówki” zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał narkotyki. 24-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci patrolujący osiedle Południe, skontrolowali w miniony czwartek okolice placu zabaw, przy ul. Reymonta. Na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zostało ono wskazane, jako miejsce gdzie dochodzi m.in. do grupowania się młodzieży, czy też zażywania środków odurzających. Łomżyńscy funkcjonariusze, podczas kolejnej kontroli tego rejonu, podjęli interwencję wobec grupy młodych osób, które głośno zachowywały się. Jak się okazało, u jednego z mężczyzn, mundurowi zabezpieczyli ponad 0,4 grama amfetaminy. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających 24-latek odpowie teraz przed sądem.

Policja apeluje o dalszą aktywność w obszarze wymiany informacji w ramach “Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” dodając, że z aplikacji może korzystać każdy, a zgłoszenia są anonimowe.

Related posts

3 Thoughts to “Zatrzymany z narkotykami dzięki krajowej mapie ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA”

  1. Sytek

    Tam mapa to dobry informator gdzie policja nie węszy.

  2. Deszczowa

    Sytek Ty chyba nie rozumiesz po co jest ta mapa!

  3. Sytek

    Ja rozumiem,tylko ze można ja wykorzystać w drugą stronę :),jeżeli na mapie jest zaznaczone że groźne miejsce to wiadomo że tam policja węszy i trzeba np jarać w innym :).

Leave a Comment