Zapraszamy na Jarmark Kolekcjonerski

Zapraszamy na Jarmark Kolekcjonerski

W niedzielę 20 sierpnia od godz. 8:00 na Starym Rynku w Łomży odbędzie się kolejny Jarmark Kolekcjonerski. Oprócz rzeczy typowo kolekcjonerskich na stoiskach dostępne będą również produkty rolno-spożywcze oparte na tradycyjnych recepturach. Tego dnia z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jarmarki Kolekcjonerskie odbywają się cyklicznie w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Ich celem jest przede wszystkim integracja środowiska kolekcjonerskiego. Mają także ułatwiać kolekcjonerom oraz osobom interesującym się tą tematyką wymianę doświadczeniami i zbiorami. – Zachęcam wszystkie osoby do wyprzedaży przedmiotów ze swoich strychów, piwnic czy garaży. Czasami są to dla nas rzeczy niepotrzebne, natomiast dla innych mogą stać się atrakcyjnymi eksponatami – mówi radny Adam Zwierzyński, od lat związany z Łomżyńskim Klubem Kolekcjonerskim, pomysłodawca wydarzenia.

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarkach Kolekcjonerskich proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 604 533 849 lub mailowy: a-zw@wp.pl.

Łomża,jarmark kolekcjonerski,stary rynek,wiadomości Łomża

 

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment