Zagłosujmy na Napoleona Bonaparte

Zagłosujmy na Napoleona Bonaparte

Tak nazywa się laleczka wykonana przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. Szkoła już po raz trzeci bierze udział w światowym projekcie edukacyjno-pomocowym “Wszystkie Kolory Świata”, organizowanym pod honorowym patronatem UNICEF. Od 11 do 15 marca można głosować na najbardziej oryginalną lalkę wykonaną przez dzieci. Nagrodą za pierwsze miejsce jest koncert Majki Jeżowskiej.

W konkursie bierze udział 266 laleczek z całej Polski, a łomżyński Napoleon zajmuje obecnie 26. pozycję. – Do zwycięstwa brakuje nam sporo głosów, ale wierzymy, że wspólnie uda nam się ten cel zrealizować – mówi Danuta Wierzbowska, nauczyciel ZSS i koordynator UNICEF z ramienia szkoły. – W ubiegłym roku zajęliśmy drugie miejsce w Polsce, a od zwycięstwa dzieliło nas bardzo mało głosów. Trudno było wytłumaczyć dzieciom, dlaczego się nie udało…  Tym razem bardzo chcielibyśmy wygrać i zrobić prezent dla naszych dzieciaków – dodaje.

Aby pomóc uczniom ZSS zrealizować ich marzenia wystarczy wejść na stronę http://www.wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/139 zalogować się na swoim profilu Facebookowym i oddać głos. Konkurs trwa do piątku 15 marca do godz. 11.00.


Related posts

Leave a Comment