Zagłosuj na Łomżę w “Świeć się z Energą”

Zagłosuj na Łomżę w "Świeć się z Energą"

Nasze miasto już dwukrotnie wygrywało wojewódzki etap konkursu „Świeć się z Energą”. Dzięki temu w dwóch poprzednich latach do potrzebujących osób z naszego miasta i okolicy trafił energooszczędny sprzęt AGD o łącznej wartości 20 tys. zł. Czy w tym roku Łomża znowu pokona Białystok, Suwałki i inne miasta w województwie? A może zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i charytatywne nagrody od Grupy Energa o łącznej wartości 50 tys. zł? To zależy tylko do Państwa!

W tym roku głosowanie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów lub tzw. „Klikiem”. Informacje, w jaki sposób zagłosować na Łomżę, dostępne są —>TUTAJ<—.  Jubileuszowa, dziesiąta edycja  konkurs organizowana jest przez Grupę Energa we współpracy z Polska Press Grupa.

Zimowe iluminacje Starego Rynku w Łomży z roku na rok są coraz bogatsze. Pierwszą z nich był Miś Łomżatek, który w 2015 roku usiadł obok tradycyjnie od lat ustawianej na Starówce choinki. W kolejnych latach pojawiły się również kolorowy pociąg, „cukierkowy” domek, czerwona bombka (ufundowana przez PEPEES S.A.) oraz świecąca dekoracja „Wesołych Świąt” na tle której do zdjęcia można wcielić się w rolę wesołego Świętego Mikołaja albo jego pomocnika  skrzata w świetlistej czapce z pomponem  strzegącego świątecznych prezentów. Na fasadzie Ratusza wyświetlana jest zimowa projekcja multimedialna. W tym roku do świątecznego wystroju Starówki dołączyły srebrzyste skrzydła anioła oraz retro Mikołaj na motocyklu.

Łomża,konkurs,Świeć się z Energą,wiadomości Łomża

O tytuł najładniej oświetlonych na święta walczyć będą miasta z całej Polski. Najpierw regionalni zwycięzcy plebiscytu miast zostaną wybrani w każdym województwie, a następnie powalczą w ogólnopolskim finale. Do miejscowości nagrodzonych w akcji realizowanej pod patronatem Grupy Energa trafi energooszczędny sprzęt AGD o wartości aż 200 tys. zł. Będą to m.in. lodówki, zmywarki, kuchenki i inne praktyczne i nowoczesne urządzenia. O tym, gdzie trafi pomoc zadecyduje 2-etapowe głosowanie. Pierwszy etap zakończy się 7 stycznia 2019 wybraniem mistrzów wojewódzkich. Zmierzą się oni w ogólnopolskim finale, który zakończy się 18 stycznia 2019 r.

 

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment