Wyścig ŁoKeRowy “rowerowo – piknikowo”

Wyścig ŁoKeRowy "rowerowo – piknikowo"

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza na pikniki rodzinny połączony z wyścigiem rowerowym na nowym odcinku ulicy Zawadzkiej. W trakcie wydarzenia przewidziane są animacje dla dzieci, rodzinne konkursy z nagrodami oraz grill. Zapisy na wyścig ŁoKeRami potrwają od 20 do 26 września (liczba miejsc ograniczona) i prowadzone będą przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Impreza odbędzie się w niedzielę 30 września w godz. 11:00-15:00 przy nowym odcinku ul. Zawadzkiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Przykoszarową.

Wyścig odbędzie się na dystansie ok. 1,5 km na rowerach Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej. Rozegrany zostanie w formule eliminacji kobiet i mężczyzn (po 40 zawodników i zawodniczek) oraz finału open dla 20 najlepszych zawodniczek i 20 zawodników z eliminacji. Zdobywcy miejsc I-III otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy wyścigu pamiątkowe upominki.  Zgłoszenia do udziału w zawodach będą przyjmowane pod adresem mosir@mosir.lomza.pl oraz osobiście w sekretariacie  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, ul. Zjazd 18. Karta zgłoszenia oraz szczegółowy regulamin dostępne są poniżej w załącznikach do pobrania.

W ramach wyścigu rowerowego odbędzie się także piknik rodzinny, w trakcie którego przewidziane są animacje dla dzieci (pokaz baniek mydlanych, zabawy konstrukcyjne, malowanie buzi, balony, popcorn, wata cukrowa, żywa maskotka), rodzinne konkursy z nagrodami oraz grill.

 

UM Łomża

Related posts

2 Thoughts to “Wyścig ŁoKeRowy “rowerowo – piknikowo””

  1. synek

    Mariuszu ile jeszcze wydasz by wygrać wybory???????????????????

  2. Split

    synek Lepiej nic nie robić?

Leave a Comment