Wygraj występ podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej

Wygraj występ podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej

Future Folk i Czadoman wystąpią podczas tegorocznej Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej. Szanse występu ma również każdy posiadacz talentu muzycznego mieszkający na terenie subregionu łomżyńskiego. Prezydent Mariusz Chrzanowski ogłosił właśnie Konkurs Muzyczny, którego nagrodą jest honorarium w wysokości 2000 zł brutto za koncert 31 grudnia 2018 r. podczas sylwestra miejskiego w Łomży.

Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich z Łomży oraz powiatów łomżyńskiego, grajewskiego, kolneńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego. – Jego celem jest promocja lokalnych i regionalnych wykonawców, odkrywanie nowych talentów oraz stwarzanie im możliwości szerszej prezentacji – informuje prezydent Mariusz Chrzanowski.

Do 10 grudnia br. do godz. 15:00 osoby zainteresowane udziałem w konkursie powinny dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Łomży, w formacie MP3 lub WAVE, dwa utwory muzyczne wraz z wokalem o tematyce nawiązującej do charakteru wydarzenia. Swoje zgłoszenia można przesłać mailowo na adres: m.kraszewska@um.lomza.pl, listownie na adres: Urząd Miejski w Łomży, Wydział Komunikacji Medialnej i Promocji, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża, bądź złożyć je osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomży, pokój 122. Do połowy miesiąca jury powołane przez organizatora dokona wstępnej weryfikacji i zakwalifikuje uczestników do przesłuchań, które dobędą się w dniach 18-21 grudnia w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Jury oceniać będzie dobór repertuaru, opracowanie muzyczne, ogólny wyraz artystyczny i teksty pod kątem zbieżności z charakterem eventu, a także stopień trudności przygotowania prezentacji wykonywanych utworów. Zwycięzca konkursu będzie zobowiązany do 45-minutowego występu w dniu 31 grudnia 2018 r. podczas sylwestra miejskiego w Łomży, o godzinie wskazanej przez organizatora. Za swój występ otrzyma honorarium w wysokości 2000 zł brutto.

Pełny regulamin konkursu, wraz z formularzem zgłoszenia i oświadczeniem uczestnika prezentujemy poniżej w załączniku do pobrania.

Related posts

Leave a Comment