Wielkanocne spotkanie w Szpitalu

Wielkanocne spotkanie w Szpitalu

W Szpitalu Wojewódzkim w Łomży odbyło się w środę 28 marca doroczne spotkanie wielkanocne. Wzięła w nim udział kadra kierownicza i pracownicy szpitala, ale również liczne grono zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło duchownych, parlamentarzystów, przedstawicieli władz samorządowych różnych szczebli, służb mundurowych, lokalnych przedsiębiorców.

W swoim wystąpieniu dyrektor Szpitala Wojewódzkiego Roman Nojszewski podkreślał, że Wielkanoc to czas otuchy, nadziei, odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. – Chyba nie ma nic wspanialszego niż wiara w ludzi i dojście do tego, że możemy się rozwijać, współpracować i rozmawiać. Zmartwychwstanie daje taką szansę i wydaje się, że to jest najpiękniejszy dzień, jaki możemy sobie wyobrazić – mówił dyrektor Nojszewski zauważając, że każdy ma jakieś problemy czy trudne sytuacje, ale nadzieja zawsze daje szansę spokoju i możliwość bycia ze sobą bardzo blisko.
W imieniu Prezydenta Łomży życzenia dyrekcji i pracownikom szpitala przekazała jego zastępczyni Agnieszka Muzyk. – Gdy jesteśmy w szpitalu, to z okresu Wielkiego Tygodnia na myśl przychodzi nam przede wszystkim droga krzyżowa. Właśnie w tej drodze krzyżowej człowieka świeckiego podtrzymujecie osoby upadające w cierpieniu. Bo w żadnym miejscu naszego miasta nie ma tego cierpienia tak wiele, jak właśnie tutaj – mówiła zastępca Prezydenta Agnieszka Muzyk.
Na koniec uroczystości pracownicy wraz z zaproszonymi gośćmi podzielili się jajkiem wielkanocnym poświęconym przez Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego.

 

UM Łomża

Related posts

4 Thoughts to “Wielkanocne spotkanie w Szpitalu”

 1. Milka

  Ciekawe czy za siebie zapłacili :))), wszystko z kasy podatników,a do tego taka uczta w poście.

 2. komzak

  I wszędzie te w czarnych sukienkach wybrańcy ciemnego ludu ?

 3. Mira

  Ile w tym wiary a ile pazerności na korzyści?

 4. Sebek

  Autoreklama przed wyborcami.

Leave a Comment