Wieczory saunowe w Łomżyńskim Parku Wodnym dla dorosłych

sauna Łomża

Od piątku 17 lutego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży w godzinach 21:00 – 24:00 w Strefie SPA wprowadza wieczory saunowe. W tym czasie obowiązywać będzie strefa beztekstylna, ponieważ wynika to przede wszystkim z kilku nadrzędnych zasad, które powinny być przestrzegane w saunie, a które możemy zamknąć w kilku kategoriach: zdrowie, bezpieczeństwo, higiena i relaks.

Sama strefa beztekstylna przede wszystkim związana jest z higieną, ale również zdrowiem i bezpieczeństwem. Dlatego pamiętajmy w każdy piątek w godzinach 21:00 – 24:00 korzystając z saun nie używamy strojów kąpielowych, po korytarzach poruszamy się koniecznie w ręczniku lub szlafroku. Podczas wieczoru przewidziane są również atrakcje w postaci seansu saunowego.

Koszt pobytu w strefie Spa w ramach wieczorów saunowych to 25,00 zł. Opłatę należy uiścić w kasie Parku Wodnego. Wieczory saunowe skierowane są tylko dla osób pełnoletnich.

Wejścia dla uczestników wieczorów saunowych odbywały się będą poprzez recepcję strefy Spa – I Piętro Park Wodny ul. Wyszyńskiego 15.  Zapraszamy!

REGULAMIN WIECZORÓW SAUNOWYCH

§1. Wieczory saunowe odbywają się w każdy piątek począwszy od 17 lutego 2017 r. w strefie SPA Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży.

§2. Wieczór saunowy obejmuje jednorazowe wejście w godzinach od 21:00 do 24:00
do strefy SPA .

§3. Rozpoczęcie udziału w wieczorze saunowym możliwe jest do godziny 22:00.

§4. Wieczory saunowe skierowane są wyłącznie tylko dla osób pełnoletnich.

§5. W trakcie trwania wieczorów saunowych obowiązuje strefa beztekstylna.

§6. Korzystając z saun nie używamy strojów kąpielowych, po korytarzach poruszamy się koniecznie w ręczniku lub szlafroku.

§7. Warunkiem uczestnictwa w wieczorze saunowym jest wniesienie opłaty za jednorazowe wejście w wysokości 25,00 zł w kasie Parku Wodnego.

§8. Pobyt krótszy niż w godzinach wskazanych w §2 nie uprawnia do zwrotu części opłaty.

§9. Płatność za wieczory saunowe wyłącznie gotówką lub kartą płatniczą.

§10. Wejście klientów w ramach wieczorów saunowych odbywać się będzie poprzez szatnie
zlokalizowaną na I piętrze (strefa SPA) Parku Wodnego.

§11. Uczestnicy akcji zobowiązują się do zapoznania się i respektowania regulaminów obowiązujących w Parku Wodnym.

Źródło: mosir.lomza.pl

Related posts

Leave a Comment