Warsztaty dla seniorów

Warsztaty dla seniorów
Fundacja Dzień Dobry zaprasza osoby powyżej 60 roku życia na dwudniowe warsztaty rozwoju osobistego z psychologiem, streetworkerem, doradcą zawodowym, specjalistami od emisji głosu, wizażu i autoprezentacji. Warsztaty mają na celu nauczenie seniorów pracy na rzecz lokalnej społeczności, czerpania satysfakcji z aktywnego spędzania czasu i wysiłku fizycznego oraz promowanie działań ludzi i grup o dużym potencjale społecznym seniorów wzajemnie się wspierających.

– Rozwój toczy się przez całe życie człowieka. Bez względu na wiek musimy być elastyczni, istota jest umieć adaptować się do sytuacji i wydarzeń napotykanych w życiu. Bywa tak, że niektórzy po przejściu na emeryturę nie potrafią się odnaleźć z nowej rzeczywistości. Nie znajdują dla siebie miejsca w przestrzeni publicznej – mówią prowadzący fundacje.

Gościem specjalnym będzie Poseł na Sejm Bernadeta Krynicka, zasiadająca w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji Zdrowia.
Termin: 25-26 lipca 
Miejsce: Łomża, Restauracja „Na Farnej”
Zajęcia: 10.00-16.30
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia telefonicznie 600 993 283 albo mailowo: a.krajewska@ostrowmaz24.pl

Warsztaty są współfinansowane ze środków otrzymanych Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Related posts

Leave a Comment