Walczymy o miano najładniej oświetlonego miasta w Polsce

Walczymy o miano najładniej oświetlonego miasta w Polsce

Łomża wygrała etap wojewódzki i znalazła się w gronie 16 najładniej świątecznie oświetlonych miast w Polsce. Każde z nich otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10.000 zł, który trafi do potrzebujących. Wszyscy regionalni laureaci zakwalifikowali się do rundy finałowej, która potrwa do 15 stycznia. Zwycięzca „Świeć Się z Energą” otrzyma dodatkowy nowoczesny sprzęt AGD o wartości 40 000 zł. Zachęcamy do dalszego głosowania na nasze miasto!

O wejście do finału Plebiscytu “Świeć się z Energą” walczyły 143 miasta. Wszyscy finaliści otrzymają ufundowane przez Energę praktyczne urządzenia marki Amica o łącznej wartości 10.000 zł. W skład każdego zestawu wchodzi: kuchnia elektryczna,  zmywarka, dwie lodówki, dwie  pralki, dwie  mikrofale,  dwa  blendery, dwa parowary, sokowirówka i  dwa  czajniki elektryczne.

Zdaniem Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego, mieszkańcy Łomży udowodnili, że są dumni ze swojego pięknie wyglądającego miasta. – Dzięki ich zaangażowaniu na etapie regionalnym pokonaliśmy pięciokrotnie większy Białystok. Cieszę się, że podobnie jak w poprzednim roku, dzięki Enerdze będziemy mogli pomóc potrzebującym z naszego miasta – mówi Prezydent Mariusz Chrzanowski, zachęcając do dalszego głosowania  w rundzie finałowej.

Miasto, które zdobędzie tytuł “Świetlnej Stolicy Polski” otrzyma dodatkowy sprzęt AGD o wartości 40.000 zł. Wszystkie nagrody trafią do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych. W tegorocznym finale plebiscytu “Świeć się z Energą”, oprócz Łomży, walczą również: Aleksandrów Łódzki, Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Radom, Stalowa Wola, Starachowice oraz Zamość. Głosy można oddawać codziennie  na stronie SwiecSie.pl albo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji od 8 do 15 stycznia. Na Łomżę można głosować pod adresem: http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast-final/podlaskie/lomza.

 

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment