W Łomży zagra Reprezentacja Artystów Polskich

W Łomży zagra Reprezentacja Artystów Polskich

Już w najbliższą niedzielę, 16 lipca o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd w Łomży Reprezentacja Artystów Polskich rozegra mecz piłkarski z zespołami Urzędu Miejskiego oraz drużyną pod nazwą „Przyjaciele ŁKS-u”. W barwach RAP zobaczymy m.in.: braci Rafała i Marcina Mroczków, Przemysława Cypryańskiego oraz Jarosława Jakimowicza. Udział w meczu zapowiedział również Piotr Świerczewski, wicemistrz olimpijski z 1992 roku oraz 70-krotny reprezentant Polski w latach 1992-2003.

– Mecz ma na celu propagowanie piłki nożnej. To też wspaniała okazja do budowania pozytywnego klimatu wokół najpopularniejszej dyscypliny sportowej w naszym mieście – informuje prezes ŁKS 1926 Łomża Łukasz Uściłowski, który jest głównym organizatorem wydarzenia.
Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia od czwartku, 13 lipca w sklepiku klubowym na Starym Rynku. Mecz będzie mogło obejrzeć maksymalnie 900 osób. Pula bezpłatnych wejściówek trafi do dzieci i rodziców trenujących w Młodzieżowym Łomżyńskim Klubie Sportowym oraz Akademii Małego Piłkarza w Piątnicy. Po rozegranym meczu wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wybraną gwiazdą.
Organizacja wydarzenia została wsparta kwotą 10 tysięcy złotych z budżetu miasta.

 

Źródło: UM Łomża

Related posts

Leave a Comment