VII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

VII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Rusza kolejna edycja ogólnopolskiej akcji charytatywnej – „Paczka dla Bohatera”, która ma na celu pomoc polskim Kombatantom, żołnierzom organizacji bojowych – NSZ, AK, WIN, podziemia niepodległościowego, bohaterom – walczącym na wszystkich frontach II wojny światowej oraz po jej zakończeniu; osobom represjonowanym biorącym udział w walce z ustrojem komunistycznym.

Do zbiórki zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży i okolic, lokalne stowarzyszenia i organizacje, szkoły czy zakłady pracy. Na Państwa dary czekamy codziennie w godzinach 17:00 – 19:00 w Domu Parafialnym przy Kościele św. Andrzeja Boboli w Łomży na ul. Wąskiej 93. Istnieje również możliwość odbioru paczek na terenie miasta przez naszych wolontariuszy , po skontaktowaniu się telefonicznie z koordynatorem zbiórki. Wskazówki: produkty z długim terminem przydatności np: kawa, herbata, soki, syropy, słodycze,owoce i warzywa w puszkach, konfitury i dżemy, miody, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe,cukier, kasza, ryż, bakalie, witaminy. Artykuły chemiczne, oraz do higieny osobistej np.: mydło, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasty do zębów, środki czystości ale również koce, prześcieradła, ręczniki etc. Zwracamy się też z wielką prośbą o kartki z życzeniami dla naszych Bohaterów ,które dołączymy do paczek.Własnoręcznie wykonane przez dzieci będą miały największą wartość!

Zbiórkę prowadzimy do 15go grudnia, następnie wszystkie produkty zostaną posegregowane i spakowane do paczek, które pojadą do Kombatantów zamieszkujących Łomżę oraz ościenne tereny naszego powiatu.

WALCZYLI DLA NAS, ZAWALCZMY DLA NICH!

Mariusz Pianka – koordynator oddziału Łomża tel.: +48 736 791 660
email: piankamariusz@gmail.com

Miejsce zbiórki: CODZIENNIE w godzinach 17:00 – 19:00 w Domu Parafialnym przy Kościele św. Andrzeja Boboli w Łomży na ul. Wąskiej 93.

Łomża,Paczka dla Bohatera,wiadomości Łomża

Related posts

Leave a Comment