VI edycja Europejskiego Festiwalu Sztuk Wszelakich – Łomża JA i TY

VI edycja Europejskiego Festiwalu Sztuk Wszelakich – Łomża JA i TY

„Stań – posmakuj życia” – pod takim hasłem odbędzie się kolejna, szósta już edycja Europejskiego Festiwalu Sztuk Wszelakich – Łomża JA i TY. W tym roku festiwal potrwa od 21 do 23 września 2018r. i wzorem lat minionych w ciągu tych trzech dni w Łomży odbędzie się wiele imprez kulturalnych: przede wszystkim przegląd filmów, których tematem przewodnim jest przełamywanie stereotypów, pokonywanie barier i ograniczeń, wewnętrzna walka bohatera i zmagania z losem.

Poza tym festiwalowy program wypełniają wystawy, koncerty, przedstawienia teatralne, happeningi i performance, zmagania sportowe osób niepełnosprawnych oraz plenerowe tańczenie Zumby. Organizatorzy – Ja i Ty Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych – do udziału w imprezie zaprosili również gości z zagranicy – rumuńską grupę tańca integracyjnego Just Dance II, która wraz z polskimi formacjami tanecznymi zaprosi łomżyniaków do powszechnego zatańczenia Zumby, właśnie.

Zwieńczeniem festiwalu będzie plenerowy piknik integracyjny (23.09.2018r. od godz. 15:30 Skatepark SM „Perspektywa”, ul. Ks. Anny). Niedzielne popołudnie wypełnią warsztaty, koncerty, pokazy taneczne i sportowe oraz fireshow. Przy okazji każdy będzie mógł wziąć udział w kolejnej edycji loterii fantowej „Zostań Aniołem – podziel się sobą”, z której dochód w tym roku przeznaczony zostanie na rzecz dogoterapii Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. W tej loterii każdy los wygrywa, a na szczęśliwców czekają atrakcyjne i cenne nagrody.

Szczegółowy program Europejskiego Festiwalu Sztuk Wszelakich – Łomża JA i TY dostępny jest na stronie internetowej www.stowarzyszeniejaity.pl oraz na plakatach. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie.

VI edycja Europejskiego Festiwalu Sztuk Wszelakich – Łomża JA i TY

Related posts

Leave a Comment