Utalentowani Łomżyniacy w Idolu [VIDEO]

idol-łomżatek

Niedawno obejrzeliśmy pierwszy odcinek nowej edycji Idola. Po ponad 12 latach przerwy program ponownie wrócił na antenę Polsatu.

Jesteśmy pewni, że na rynku muzycznym wciąż jest miejsce dla nowych idoli, dlatego powrót programu został odebrany z zachwytem. Uczestnicy zazwyczaj śpiewają a capella, a taki występ jest łatwiejszy do oceny. Jak na dłoni mamy wszystkie mankamenty i zalety wokalistów – powiedziała Elżbieta Zapendowska

Ada Durzyńska
Ada Durzyńska

Wśród tysięcy osób, które zdecydowały się wystąpić w programie znalazła się również Ada Durzyńska, absolwentka I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży aktualnie mieszkająca i studiująca w Gdańsku.

Zazwyczaj chodzę w golfach – skomentowała swój strój, bluzkę z dużym dekoltem. – Mam w sobie magnetyzm – dodała. Jej występ został oceniony na 3xTAK – jedynie Wojciech Łuszczykiewicz, przekornie był na nie. Ada obiecała że następnym razem wystąpi tylko w body paintingu, zobaczymy czy dotrzyma słowa :).

Adam Kalinowski
Adam Kalinowski

Drugim utalentowanym łomżyniakiem który spróbował swych sił w programie jest Adam Kalinowski, wybrał on utwór „Heart Shaped Box” zespołu Nirvana. Jego wykonanie wywarło duże wrażenie na jurorach programu, do tego stopnia iż Ewa Farna poprosiła Adama o autograf. Poza tym że potrafi śpiewać i grać na gitarze jak deklaruje – jest wierzący, ale liberalny. Z wynikiem 4xTAK Adam przeszedł do następnego etapu programu.

A więc Adę Durzyńską i Adama Kalinowskiego będziemy mogli oglądać dalej i nie zapominajmy o oddawaniu głosów na naszych reprezentantów. Gdyż dalszy los uczestników programu leży w rękach widzów, którzy w kilku występach na żywo będą głosować na swoich faworytów. BRAWO – trzymamy kciuki za Was i mamy nadzieje, że finał będzie łomżyński.

Zdjęcia: Wojciech Kurczewski / Fremantle Media Polska


Występy naszych Ziomali:

Related posts

Leave a Comment