Udany start łomżyńskich tancerzy

Udany start łomżyńskich tancerzy

Kolejny świetny występ zaliczyli tancerze ze studia tańca B.K. Step w Łomży. Tym razem podopieczni Marka Kisiela zajęli wysokie lokaty podczas festiwalu tańca “Mazurskie transformacje”, który odbył się w mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki. Wyjazd łomżan ze środków budżetu miasta wsparł prezydent Mariusz Chrzanowski.

W tanecznych zmaganiach startowało 55 zespołów z Polski i Rosji. Uczestnicy zaprezentowali choreografie w 2 kategoriach tanecznych: street dance (hip-hop, breakdance, popping, locking) oraz art dance (taniec współczesny, jazz, modern jazz), z podziałem na 3 grupy wiekowe: do 10 lat, 11-14 lat i powyżej 15 lat. W tej ostatniej kategorii równych sobie nie mieli tancerze B.K. Teamu. Z kolei na trzecim stopniu podium w kategorii 11-14 lat stanęła grupa United.

Członkowie Stowarzyszenia Twórczego Działania B.K.Step serdecznie dziękują Prezydentowi Miasta Łomży Mariuszowi Chrzanowskiemu za otrzymane wsparcie finansowe. – Bez tego nie moglibyśmy konfrontować swoich umiejętności i rozsławiać naszego miasta – podsumowuje krótko instruktor tańca Marek Kisiel.

 

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment