Udany sezon na łomżyńskim lodowisku

Udany sezon na łomżyńskim lodowisku

W sezonie 2018/2019 lodowisko „Biały Orlik” przy ulicy Katyńskiej w Łomży cieszyło się dużą popularnością, zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Z obiektu w okresie od 19 grudnia do 24 lutego skorzystało 12 036 mieszkańców i turystów.

Szczególnym zainteresowaniem najmłodszych klientów cieszyły się  pingwinki do nauki jazdy na lodzie, które wypożyczono 710 razy. MOSiR 6 713 razy zapewnił łyżwy dla osób, które nie posiadały własnych.

Na przełomie stycznia i lutego na lodowisku przeprowadzona została kolejna edycja zajęć z nauki jazdy na łyżwach oraz nauki gry w hokeja. Ponad 100 dzieci w wieku od 6 do 13 lat wzięło udział w „Feriach na Lodzie” prowadzonych przez instruktorów MOSiR.

DISCO Lodowisko zorganizowane 14 lutego przyciągnęło na “Biały Orlik” mieszkańców w różnym wieku. Dzięki współpracy z MDK-DŚT obiekt zyskał na tę okazję nie tylko oprawę muzyczną, ale także efektowną świetlną aranżację, która wprowadziła typowo dyskotekowy klimat.

Wszystkim sympatykom ślizgania się na lodowisku serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie pod koniec roku. Chociaż zima jest w odwrocie cieszymy się z ocieplenia. W chwili obecnej prowadzone są prace związane z demontażem lodowiska i przygotowaniem obiektów Sportowo-Rekreacyjnych do sezonu wiosennego.

MOSiR Łomża

Related posts

Leave a Comment