Uczniowie odebrali świadectwa

Uczniowie odebrali świadectwa

Z udziałem prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego z w Szkole Podstawowej nr 1 oraz Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7. Na tegoroczny odpoczynek udało się prawie 11 tysięcy łomżyńskich uczniów.

Włodarz miasta podziękował za miniony rok szkolny dyrektorom szkół Krystynie Kamińskiej z “Jedynki” oraz Bogumile Olbryś z “Wety”, a także nauczycielom za “trud oraz wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie naszych dzieci i młodzieży”. Kilka słów skierował ponadto do rodziców, pracowników administracji i obsługi. Gratulował uczniom wspaniałych sukcesów i osiągnięć oraz udanych wakacji. – Cieszę się, że rozumiecie, jak wiele zależy od wykorzystania szansy, którą stawia przed Wami szkoła. Teraz nadszedł czas wypoczynku i radości, a zgromadzona podczas lata energia niech pozwoli wrócić w przyszłym roku szkolnym w pełni sił do podjęcia nowych zadań i realizacji planów – zwracał się do uczniów.

Zakończenie roku było również doskonałą okazją do nagrodzenia najzdolniejszych dzieci i młodzieży za wysokie osiągnięcia w nauce czy wyniki artystyczne i sportowe.

 

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment