Trochę za szybko – 122km/h

Policja Łomża

122km/h – z taką prędkością pędził przez obszar zabudowany kierowca alfy romeo. Za nieodpowiedzialne zachowanie 29-latek otrzymał mandat karny. Mundurowi zatrzymali mu też prawo jazdy. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.
W minioną sobotę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Łomży prowadzili kontrole prędkości na terenie gminy Jedwabne. Tego typu kontrole związane są między innymi ze zgłoszeniami mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W miejscowości Stryjaki mundurowi zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki alfa romeo, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 122 km/h. Za kierownicą auta siedział 29-letni mieszkaniec Łomży.
Za popełnione wykroczenie mężczyzna ukarany został mandatem karnym w wysokości 500zł. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontrola drogowa zakończyła się też zatrzymaniem mu prawa jazdy. Policjanci apelują o rozwagę za kierownicą i zapowiadają, że kontroli prędkości w związku ze zgłoszeniami na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa będzie więcej.

Źródło: KMP Łomża

Related posts

Leave a Comment