Świąteczny Koncert Charytatywny w „Wecie”

Świąteczny Koncert Charytatywny w „Wecie”

W Zespole Szkól Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży nie brakuje osób o dobrym sercu, działających na rzecz zwierząt. Jedną z takich osób jest Anna Koleszuk – uczennica klasy maturalnej IV f na kierunku technik weterynarii. Ania czynnie zaangażowała się w prace charytatywną w Stowarzyszeniu Wszystkie Zwierzęta Duże i Małe i od września uratowała ponad 80 zwierząt. Poruszona ich niepewnym losem na nadchodzące święta postanowiła wraz z kolegami ze szkoły oraz Samorządem Uczniowskim zorganizować świąteczny koncert charytatywny, w czasie którego być może ktoś zdecyduje się na adopcję samotnego psiaka, opiekę w czasie świąt lub wesprze datkiem na karmę dla zwierząt przebywających w Stowarzyszeniu.

Świąteczny Koncert Charytatywny w „Wecie”

Podczas koncertu uczniowie z Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży zaprezentowali kolędy i pieśni Bożonarodzeniowe. Gościnnie wystąpiła Alicja – uczennica z Akademickiej Szkoły Ponadgimnazjalnej w Łomży.
W czasie spotkania przedświątecznego odbyło się przedstawienie podopiecznych Stowarzyszenia czekających na adopcję. Lucyna Bunkowska i jej pupil Setka zaprezentowali pokaz sztuczek.
Wszyscy chętni mogą wspomóc bezdomne zwierzęta, przekazując koce, ręczniki czy karmę. Nr KRS Stowarzyszenia Wszystkie Zwierzęta Duże i Małe 0000601685.

Świąteczny Koncert Charytatywny w „Wecie”

 

tekst i foto: ZSWiO

Related posts

Leave a Comment