Studenci z wizytą u łomżyńskich policjantów

Studenci z wizytą u łomżyńskich policjantów

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży odwiedzili wczoraj łomżyńskich policjantów. Młodzież dowiedziała się m.in. jak wygląda codzienna praca funkcjonariuszy. Mundurowi przedstawili również informacje dotyczące procesu rekrutacji do służby w Policji. Takie spotkanie to też okazja do promowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Studenci Państwowej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości odwiedzili wczoraj Komendę Miejską Policji w Łomży. Spotkanie z funkcjonariuszami miało formę mini wykładu, na którym omówione zostały informacje dotyczące struktury organizacyjnej i zadań łomżyńskiej jednostki. Policjanci zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w swoje szeregi. Ponadto, odbiorcom spotkania szczegółowo przedstawione zostały zasady rekrutacji, a studenci otrzymali tematyczne materiały informacyjne oraz ulotki.

Studenci z wizytą u łomżyńskich policjantów

W trakcie spotkania mundurowi szczegółowo omówili też zasady funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przekonując, że łatwość obsługi oraz bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w rejonie przekładają się na zainteresowanie mieszkańców korzystaniem z tego interaktywnego narzędzia.

 

KMP Łomża

Related posts

Leave a Comment