Spotkanie otwarte dla przedsiębiorców, zorganizowane przez Towarzystwo Biznesowe Łomżyńskie

Spotkanie otwarte dla przedsiębiorców, zorganizowane przez Towarzystwo Biznesowe Łomżyńskie

Jak sprawić, by 80% Twoich Klientów pochodziło z rekomendacji? Odpowiedź na to pytanie łomżyńscy przedsiębiorcy usłyszą już w środę 23 maja. Udzieli jej Franciszek Niemyski, czyli człowiek, który zorganizował ponad 800 networkingowych spotkań dla przedsiębiorców. Będzie on Gościem specjalnym spotkania otwartego dla przedsiębiorców, zorganizowanego przez Towarzystwo Biznesowe Łomżyńskie. Spotkanie odbędzie się 23 maja o godz. 8:00 w Zajeździe Ryś (Al. Legionów 152).

– Uważam, że networking jest jedną z kluczowych kompetencji przedsiębiorcy. Bo to jest po prostu sprawdzony sposób na budowanie wokół siebie sieci dobrych i sprawdzonych relacji – powiedział Franciszek Niemyski, Dyrektor Krajowy Towarzystw Biznesowych SA.
Towarzystwa Biznesowe SA od 8 lat pomagają polskim przedsiębiorcom rozwijać biznes. Odbywające się raz w tygodniu śniadania biznesowe to okazja do tego, by budować relacje z innymi przedsiębiorcami, a także zdobywać wiedzę oraz dzielić się doświadczeniami.

– Ja z Towarzystwami Biznesowymi związałem się już kilka la temu i po jakimś czasie stała się taka dziwna rzecz, że w zasadzie nie robię już biznesu z nikim spoza Towarzystw. Z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że w Towarzystwach znajduję wszystko to, czego potrzebuję. Czyli wszystkie możliwe branże, które albo mogą supportować mój biznes, albo takie, którym ja mogę sprzedać swoje usługi. Natomiast druga sprawa to to, że Towarzystwa dają mi komfort, że ludzie, z którymi współpracuję, są ludźmi uczciwymi, którzy wyznają te same wartości co ja. I mam świadomość, że faktury zostaną zapłacone, że jak będę potrzebował pomocy, to tę pomoc znajdę – powiedział na spotkaniu z Romanem Kluską w Radomiu (odbyło się 13 marca 2018 roku) Marcin Konik-Korn (firma SL Projekt), Prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego.

Towarzystwa Biznesowe działają w kilkunastu miastach Polski. Nie tylko w dużych ośrodkach, takich jak Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław i Kraków, ale też w takich miastach jak Siedlce czy Biała Podlaska. Już w wkrótce do tego grona dołączy także Łomża.

Jaką przyszłość ma przed sobą Towarzystwo Biznesowe Łomżyńskie? Siłą Towarzystw Biznesowych są Członkowie. Zatem wiele zależy od tego, czy przedsiębiorcy z Łomży i regionu zaangażują się w ten projekt. Pewno jest jedno: Towarzystwo Biznesowe Łomżyńskie to wielka szansa – szansa dla łomżyńskich przedsiębiorców na rozwój osobisty oraz rozwój swoich firm. Z korzyścią dla miasta i regionu.

Co zrobić, żeby 23 maja wziąć udział w spotkaniu otwartym Towarzystwa Biznesowego Łomżyńskiego?

Zapisy na spotkanie oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://otwartelomza.evenea.pl/

Related posts

Leave a Comment