Rozgrywki 3 kolejki PZPN Młodziczek na boisku gospodarzy MOSiR Łomża już za nami

Rozgrywki 3 kolejki PZPN Młodziczek na boisku gospodarzy MOSiR Łomża już za nami

W minioną niedzielę 24 września na Stadionie Miejskim w Łomży rozegrana została 3 kolejka Młodziczek D1 Młodzik rozgrywek Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Gospodarzem tego turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Aura pogodowa wyjątkowo sprzyjała. Białostockie drużyny na stadion przybyły tuż przed 9-tą rano, gdzie rozdysponowane zostały dla zawodniczek szatnie. Po ostatnich wskazówkach trenerów zespoły o godzinie 10-ej wyszły na murawę. Na trybunach licznie zasiedli kibice, którzy z entuzjazmem dopingowali Młodziczki podczas meczów. Pozytywne nastroje dopisywały wszystkim. Mecze odbyły się na dwóch naturalnych boiskach stadionu. Każdy zespół rozegrał po trzy spotkania. Najlepszymi wynikami pochwalić się może zespół Włókniarza z Białegostoku, który uplasował się na I miejscu niedzielnych rozgrywek z 12 punktami.

 

Klasyfikacja niedzielnego turnieju 3 kolejki:

I Włókniarz Białystok

II Forty Piątnica

III Włókniarz II Białystok

IV MOSiR Łomża

V Ekosport Białystok

 

Drużyna MOSiR Łomża dzielnie walczyła i dostarczyła widzom wielu emocji- powiedział Andrzej Modzelewski, Dyrektor MOSiR- Brawa należą się wszystkim zawodniczkom za niezwykłą aktywność na boisku i zaciętą rywalizację!

Po meczach dziewczęta oraz ich rodzice zaproszeni zostali do sali VIP, gdzie czekał już poczęstunek. Wszyscy chwalili gorącą zupę, która dodała energii na resztę dnia. Dziękujemy Zespołowi Szkół Weterynaryjnych w Łomży za pomoc w przygotowaniu pysznego posiłku!

Kolejne rozgrywki odbędą się w już weekend 7-8 października. Gospodarzem 4 kolejki turnieju będzie zespół Forty Piątnica.

 

MOSiR Łomża

Related posts

Leave a Comment