Robert Lewandowski i Donatan wspólnie opublikowali teledysk [VIDEO]

Robert Lewandowski i Donatan wspólnie opublikowali teledysk [VIDEO]

Robert Lewandowski i Donatan pokazali pierwsze owoce swojej muzycznej współpracy. 13 lutego miała miejsce premiera teledysku do piosenki “Mansa Musa”. W klipie pojawiło się kilku znanych raperów: Sitek, ReTo i DonGURALesko.

Robert Lewandowski jest producentem wykonawczym projektu, natomiast oprawa muzyczna spoczywa na inwencji Donatana. Piłkarz razem z Donatanem zajmuje się doborem artystów, selekcją muzyczną i produkcją teledysków.

Za scenografię filmu posłużył zamek Książ i jego podziemia. Robert Lewandowski i Donatan pojawiają się tylko na samym początku utworu.

Tytuł „Mansa Musa” pochodzi od imienia króla, który w XIV w. rządził afrykańskim Imperium Mali. Przez The Independent został uznany za najbogatszego człowieka wszech czasów – według współczesnych szacunków jego fortuna byłaby dziś warta 400 miliardów dolarów.

Źródło: youtube.com, instagram.com

Related posts

2 Thoughts to “Robert Lewandowski i Donatan wspólnie opublikowali teledysk [VIDEO]”

  1. Iga

    Hej, osobiście absolutnie zgadzam się z Twoim wpisem !

  2. I see you don’t monetize lomzatek.pl, don’t waste your traffic, you can earn additional bucks every month with new monetization method.
    This is the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
    murgrabia’s tools

Leave a Comment