Punkt widokowy w Siemieniu zyskał nowe oblicze

Punkt widokowy w Siemieniu zyskał nowe oblicze
W ciągu zaledwie kilku dni otoczenie punktu widokowego w Siemieniu Nadrzecznym zmieniło się nie do poznania. To wszystko zasługa zamontowanych z inicjatywy wójta nowych barierek, które są nie tylko bezpieczne, ale i estetyczne.

Prace związane z wymianą starego i spróchniałego płotu, odgradzającego plac, na którym znajduje się siłownia zewnętrzna oraz Punkt Obsługi Rowerzystów powstały w ramach na trasie EuroVelo, od skarpy przy rzece Narew, trwały zaledwie cztery dni. Wykonawca zamontował nowe barierki, dzięki którym punkt widokowy stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym i przede wszystkim bezpiecznym miejscem, dla odwiedzających go mieszkańców i przejeżdżających przez Siemień Nadrzeczny turystów. Odbiór odbył się 29 maja 2017 r. Gmina Łomża z własnych środków pokryła koszty remontu.

Punkt widokowy w Siemieniu

Teraz bez obaw o bezpieczeństwo można zaprosić do odwiedzenie jednego z najbardziej urokliwych miejsc w naszej gminie. Wszak to z tego punktu widać charakterystyczne załomy rzeki Narew, od których – jak głosi legenda – pochodzi nazwa „Łomża”.

 

Źródło: Gmina Łomża

Related posts

One Thought to “Punkt widokowy w Siemieniu zyskał nowe oblicze”

  1. Zzzsd

    Tu barierki jeszcze jakoś pasują ale na tarasie z Łomży do Siemienia to masakra.

Leave a Comment