Przygotuj najładniejszą bombkę

Przygotuj najładniejszą bombkę

Urząd Miejski w Łomży już po raz trzeci zaprasza najmłodszych do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszą bombkę choinkową. Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz promocja inicjatyw miejskich wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

– Dwie minione edycje konkursu, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Każdego roku otrzymywaliśmy ponad 600 prac i jury miało twardy orzech do zgryzienia – mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. – Mam nadzieję, że oprócz rywalizacji, udział w konkursie da dzieciom dużo radości i okazję do kreatywnego spędzenia wolnego czasu – dodaje.

W przygotowaniu prac nie liczy się technika, bo ta jest dowolna. Ważny jest pomysł i kreatywność. Autorzy prac konkursowych będą rywalizować w trzech kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe kl. I-III oraz szkoły podstawowe kl. IV-VII. Każdy z uczestników może zgłosić jedną pracę. Oceniać je będzie specjalnie powołane jury, które dokona klasyfikacji, biorąc pod uwagę samodzielność wykonania prac, wartość artystyczną, jakość i oryginalność wykonanych prac.

Bombki konkursowe zawierające informację z imieniem i nazwiskiem, nazwą i nr szkoły lub przedszkola, klasą oraz telefonem kontaktowym do opiekuna prawnego prosimy składać poprzez opiekunów przedszkolnych lub szkolnych w Urzędzie Miejskim w Łomży (pok. 122, I piętro) w terminie do 8 grudnia 2017 r.

Uroczysta prezentacja wyróżnionych prac oraz nagrodzenie zwycięzców odbędzie się tuż przed Łomżyńską Wieczerzą Wigilijną 17 grudnia 2017 r. w holu Urzędu Miejskiego. Podobnie jak w ubiegłych latach wszystkie bombki, które zostaną zgłoszone na konkurs zawisną na wystawie w Ratuszu.

Regulamin konkursu w załączniku poniżej.

Załączniki

  1. regulamin konkursu

Related posts

Leave a Comment