Półmaraton II Bieg z butelką mleka – 11 czerwca 2017 r.

Półmaraton II Bieg z butelką mleka

Charytatywny półmaraton w Piątnicy – jedyny w Polsce bieg z butelką mleka!   Już 11 czerwca o godz. 10:30 położona w malowniczej dolinie Narwi miejscowość Piątnicastanie się miejscem spotkania wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas. Zarówno miłośnicy biegania, jak i mniej zaprawieni w sportowych bojach entuzjaści czynnego wypoczynku będą mieli okazję spróbować swoich sił w biegu głównym – półmaratonie 21km oraz na krótszych dystansach 10km oraz 5km. Sponsorem głównym wydarzenia jest  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica.Zapisy na wyjątkowy bieg już trwają: https://elektronicznezapisy.pl/event/1509.html

II Bieg z butelką mleka” to szczególne wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą przemierzać jeden z trzech, wybranych przez siebie dystansów z butelką mleka od OSM Piątnica.W tegorocznej edycji biegu, cały dochód z wpisowego przeznaczony zostanie na cele charytatywne.Biegacze sami zdecydują, do której z czterech lokalnych organizacji powędrują wpłacone środki.Po zakończonym biegu wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowy, odlewany medal. Zaś laureaci biegu na 21 km, przydzieleni do jednej z 11 kategorii,zostaną uhonorowani pucharami i nagrodami finansowymi. Każdy z zainteresowanych będzie mógł sprawdzić swoje siły i konkurować w odpowiedniej kategorii wiekowej.

Nad organizacją biegu, podobnie jak w roku ubiegłym, czuwa Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Piątnica.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia niedzieli w Piątnicy!

Półmaraton_w_Piątnicy_Bieg_z_butelką_mleka

Więcej informacji na temat wydarzenia: http://piatnicapolmaraton.pl/

Related posts

Leave a Comment