Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Szkół Podstawowych “Moje talenty”

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Szkół Podstawowych "Moje talenty"

W czwartek 19 października 2017 r. w siedzibie Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla szkół podstawowych „Moje talenty”. Konkurs o tematyce zawodoznawczej zorganizowany był przez doradców zawodowych ŁCRE już po raz szósty. W tym roku wpisał się on w obchody IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydenta Łomży Mariusz Chrzanowski. Nagrody ufundowali: Prezydenta Miasta Łomża oraz Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o. w Łomży. Jury w składzie Anna Bureś, Karolina Skłodowska, Grzegorz Gwizdon po analizie 104 prac z 13 szkół z Łomży i ościennych miejscowości, przyznało nagrody i wyróżnienia:

Nagrody:
• Nikola Sochacka „Skok do wody” (SP nr 4 w Łomży, kl.Va), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Dominika Żelechowska „Pianistka” (SP nr 5 w Łomży, kl.IVc), opiekun: Alina Krakowiecka
• Blanka Chojnowska „Kajakarstwo” (SP nr 9 w Łomży, kl.IV), opiekun: Agnieszka Wysocka
• Maria Zalewska „Pszczelarz” (SP nr 4 w Łomży, kl.VIc), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Julia Kowalczyk „Nauczyciel plastyki” (SP w Miastkowie, kl. IVa ), opiekun: Grażyna Nadrowska

Wyróżnienia:
• Michał Karwowski „Tenisista” (SP w Konarzycach, kl.VI), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Maciej Mieczkowski „Pilot” (SP nr 4 w Łomży, kl.VIc), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Amelia Turek „Wiolonczelistka” (SP w Piątnicy, kl.VIc), opiekun: Justyna Kryszpin-Żmuda
• Dżesika Trzcińska „Będę lekarzem” (SP w Kupiskach, kl.VI), opiekun: Hanna Zawalich
• Maja Kotlewska „Jeździectwo – moja pasja” (SP w Konarzycach, kl.V), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Natalia Przychodzeń „Kiedy będę dorosła” (SP nr 1 w Łomży, kl. IVa), opiekun: Małgorzata Czochańska
• Maja Jasionek „Mam talent po siostrze” (SP nr 7w Łomży, kl.IVa), opiekun: Katarzyna Szmitko
• Sebastian Kozikowski „Biznesmen” (SP w Konarzycach, kl.VIc), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Zuzanna Długozima „Gra na gitarze” (SP nr 9 w Łomży, kl.Vb), opiekun: Agnieszka Wysocka
• Kornelia Grzymała „Malarstwo” (SP nr 4 w Łomży, kl.VIc), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Magdalena Sawicka „Moja przyszłość” (SP w Dobrym Lesie, kl.IV), opiekun: Elżbieta Korwek
• Julia Wądołowska „Makijażystka” (SP w Konarzycach, kl.VIc), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Marcelina Karwowska „Nauczycielka matematyki” (SP w Miastkowie, kl.Va), opiekun: Grażyna Nadrowska

Dyrektor oraz doradcy zawodowi ŁCRE przyznali nagrody organizatora:
• Wiktoria Mandziuk „Jazda konna” (SP nr 4 w Łomży, kl. Vc), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Wiktoria Dudkiewicz „Malarka” (SP nr 9 w Łomży, kl.IVa), opiekun: Agnieszka Wysocka
• Paulina Chyl „Piosenkarka” (SP nr 4 w Łomży, kl. VIIa), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Oliwia Kotowska „Baletnica” (SP w Piątnicy, kl.Vb), opiekun: Justyna Kryszpin-Żmuda
• Magdalena Górska „Jazda konna” (SP w Konarzycach, kl. VI), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Natalia Hajdeczko „Ja w przyszłości-siatkarka” (SP nr 4 w Łomży, kl. Va), opiekun: Andrzej Piotrowski
• Aleksandra Modzelewska „Projektant wnętrz” (SP nr 4 w Łomży, kl. Vc), opiekun: Andrzej Piotrowski

tekst i foto: doradcy ŁCRE

Related posts

Leave a Comment