PODAJ DALEJ w Łomży

PODAJ DALEJ w Łomży

Zacne wydarzenie w którym po prostu trzeba uczestniczyć :)…

Dinozałry oraz inne załry przedstawiają, sztukę “Podaj Dalej”.
Choć nazwa ta pojawia się w dobrym filmie ale pewnie nie tylko, to naszym zdaniem idealnie pasuje do wydarzenia które, wspólnie z Zakład Fryzjerski dla Panów Łomża, Piercing & Me, Piwiarnia Warka Łomża organizujemy. Szczerze mówiąc pomysł ten wszedł w nasze głowy i zakodował się w nich już dosyć dawno kiedy to uznaliśmy wspólnie że w Łomży mało się dzieje. Pokrótce mówiąc chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli koncerty, barbering, tatuaze, piercing, oraz pomoc charytatywna.
Tego dnia czyli w “dzień dziecka” będziemy zbierać pieniążki w Piwiarnia Warka Łomża na cel charytatywny(więcej info wkrótce) .
Każda osoba, która zechce wziąść udział w tym wydarzeniu po za byciem w tym miejscu, będzie mogła się wytatuować, ogolić, lub zrobić sobie kolczyk, oczywiście za odpowiednią kwotą, którą przeznaczamy na cel wyżej wspomniany. Ponadto wszyscy, mamy taką nadzieję będziemy świetnie się bawić przy kapelach takich jak: Last Entry, Sedov,oraz No Logo.
Tatuaże, strzyżenie oraz piercing tego dnia będą na pewno tańsze, każdy z was będzie mógł także wytatuować skórkę po bananie, którego oczywiście wczesniej będzie musiał zjeść. To jeszcze nie jest wszystko co mamy wam do zaoferowania tego dnia.

PODAJ DALEJ w Łomży

Zbiórka pieniążków z tatuaży, strzyżenia, piercingu i nie tylko 😉 zostanie przeznaczona na cel charytatywny.
Pokażmy że umiemy pomagać, ale też bawić.

Kiedy:
1 czerwca – 2 czerwca
1 czerwca o 12:00 do 2 czerwca o 0:00

Gdzie:
Piwiarnia Warka Łomża
Aleja Legionów 54 D, 18-400 Łomża

PODAJ DALEJ!strona wydarzenia

Related posts

Leave a Comment