Paczka dla Zwierzaczka-Zostań Św. Mikołajem

Przyszły pierwsze tej zimy mrozy. Każdego roku bezdomne zwierzęta o tej porze potrzebują specjalnej opieki, ciepła, schronienia oraz dostępu do pokarmu. Domowe czworonogi nie przejmują się mrozem i wiatrem. W zimowe wieczory grzeją się w cieple domowego ogniska. Obfita strawa, miękka kanapa i gorący kaloryfer nie są jednak udziałem wszystkich czworonogów.

Każdego roku podczas zimy zamarza wiele psów i kotów. W większości są to zwierzęta bezdomne lub te, którym nie zapewniono odpowiedniej ochrony przed mrozem. Akcja Paczka dla Zwierzaczka – Zostań Świętym Mikołajem, stworzona została aby wspomóc czworonogi z Łomżyńskiego Schroniska dla Bezdomnych Psów “Arka”.
3 grudnia, na parkingu przed Parafią Rzymskokatolicką pw. Krzyża Świętego w Łomży w godzinach 10.00-13.30 odbędzie się zbiórka żywności oraz niezbędnych do przetrwania nieżywnościowych artykułów. Potrzebujemy przede wszystkim: żywności czyli, karmy w puszkach oraz karmy suchej, makaronów, ryżu, starych koców, pledów, kołder, legowisk wszelkich smakołyków, gryzaków. Każdy gram karmy czy coś ciepłego do legowiska jest dla nas na wagę złota. Transport zebranych produktów odbędzie się w najbliższe Mikołajki 6 grudnia, kiedy to obdarujemy prezentami nasze Arkowe czworonogi. Pamiętajmy, czas Świąt Bożego Narodzenia to czas dzielenia się, wspierania, myślenia o innych. Wystarczy chcieć by zostać naszym Świętym Mikołajem!

Link do wydarzenia

Related posts

One Thought to “Paczka dla Zwierzaczka-Zostań Św. Mikołajem”

Leave a Comment