Nowy naczelnik Dariusz Boryszewski

Nowy naczelnik Dariusz Boryszewski

Dariusz Boryszewski został nowym naczelnikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łomży. Konkurs ogłoszono po tym, jak z pracy odszedł jego poprzednik Andrzej Karwowski.

Nowy naczelnik jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie: “Efektywność i konkurencyjność przedsiębiorstw” na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności drogowej.

Dariusz Boryszewski ma doświadczenie w administracji samorządowej. Od 2013 roku pracuje w Urzędzie Miejskim w Łomży, będąc przez ostatnie trzy zastępcą naczelnika w Wydziale  Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się najlepszą znajomością przepisów oraz zagadnień niezbędnych do pracy na stanowisku naczelnika.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaakceptował propozycję komisji konkursowej, która rekomendowała jego kandydaturę. Podkreśla, że stanowisko to powierza na okres sześciu miesięcy z możliwością powierzenia obowiązków na stałe.

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment