MPK dowiezie na Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża

Zarząd Województwa Podlaskiego wsparł Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża
Zbliża się XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2017. Widząc zainteresowanie oraz potrzeby mieszkańców Łomży i okolic, podobnie jak w latach ubiegłych, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji planuje uruchomić specjalne linie festiwalowe, które dowiozą publiczność na koncerty. Autobusami MPK będzie można dojechać: 2 lipca do Drozdowa na „Kon-cert inauguracyjny”; 4 lipca do Czartorii i 9 lipca do Drozdowa na „Wielką galę w pałacu – Jacek Szymański i jego goście”. MPK zapewnia również powrót autobusem, który odjedzie 10 minut po zakończeniu występów.

Bilet na linię festiwalową i powrót (jeden koncert – dojazd i powrót) będzie kosztował tylko 5 złotych i będzie go można kupić u kierowców (bilet należy zachować na drogę powrotną). Cena biletu jest jednakowa niezależnie od miejsca wsiadania i wysiadania. W celu zakupu biletu wszystkich pasażerów zapraszamy do wchodzenia tylko przednimi drzwiami, usprawni to obsługę komunikacyjną.
Każda osoba, która dokona zgłoszenia na stronie internetowej MPK i poda swój e-mail otrzyma kod, który uprawnia do zniżki na przejazd. Uczestnik zabawy musi go powiedzieć kierowcy – wtedy za bilet za-płaci jedynie 4 złote (w obie strony).
Stali klienci, którzy wykupili bilet miesięczny na lipiec mogą skorzystać z linii festiwalowych bezpłatnie (za okazaniem i sprawdzeniem biletu u kierowcy).

Dokładny harmonogram tras i rozkłady jazdy można zobaczyć na stronie www.mpklomza.pl.

Related posts

Leave a Comment