Motoserce Łomża 2018 – “ROZKŁAD JAZDY”

Motoserce Łomża 2018

Już 19 maja na Starym Rynku w Łomży rusza kolejna akcja MotoSerce 2018, wszystkich serdecznie zapraszamy i namawiamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu – więcej informacji poniżej…

… Akcja rozpocznie się 19.05 na Starym Rynku.
Krew zbieramy w Sobotę od 12:00 do 18:00!!! (WAŻNE)
Od poniedziałku do piątku (21.05 – 25.05) oddajemy Krew w ramach Akcji Motoserce w oddziale RCKiK w Łomży!!!

W tym roku na najmłodszych uczestników imprezy czekać będą darmowe atrakcje takie jak dmuchańce, malowanie twarzy, darmowa wata cukrowa i lody.

Dla amatorów mocnych wrażeń dostępna będzie atrakcja w postaci symulatora jazdy na jednym kole!

Partner wydarzenia, Pan Dariusz Łada, zabierze wszystkich chętnych na bezpłatną wycieczkę po Łomży odrestaurowanym MPKiem marki Autosan, a wszyscy fani jednośladów, będą mogli podziwiać prywatną kolekcję motocykli z ubiegłej epoki.

Poza tym jak co roku, około 15:00 ruszymy paradą ulicami Łomży i posłuchamy dobrej muzy!!!

Imprezę zakończymy koncertami grupy Big Day oraz najlepszego na świecie cover bandu legendarnej grupy Guns`n`Roses – Hollywood Rose!!!

Przypominamy jednocześnie,że najważniejsze w tym dniu to oddać krew. Przygotujcie się do tego i zaproście znajomych, rodzinę, przyjaciół.

PS: W tym roku mamy trzysta pakietów dla Dawców Krwi, a w nich, motosercowe kubki, smycze, koszulki i wiele innych gadżetów. Dostanie je pierwszych 300 osób, które oddadzą KREW!

Link do wydarzenia: >>>Kliknij TUTAJ<<<

 

Motoserce Łomża

Related posts

Leave a Comment