MOSiR gospodarzem rozgrywek PZPN Młodziczek

MOSiR gospodarzem rozgrywek PZPN Młodziczek

Swój pierwszy wygrany mecz w rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Nożnej mają już za sobą Młodziczki z klubu MOSiR Łomża. W ostatnią sobotę 16 września zespół dziewcząt rozegrał w Białymstoku mecze 2 turnieju ligi D1 MŁODZIK „MŁODZICZKI”. Dziewczynki trenują od niedawna ale mierzą się już z zespołami, które grają od kilku lat. Po raz pierwszy zawodniczkom udało się wygrać mecz 1:0 z Włókniarzem II Białystok. Na stadionie Włókniarza bramkę zdobyła Popkowska Kamila. Gratulujemy!

Już w niedzielę 24 września Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży będzie gospodarzem 3 turnieju Rozgrywek Młodziczek Podlaskiego Związku Piłki Nożnej! Zagrają zespoły: MOSiR Łomża, Forty Piątnica, EKOSPORT Białystok, Włókniarz Białystok i Włókniarz II Białystok. Zaplanowane mecze odbędą się na Stadionie Miejskim w Łomży przy ul. Zjazd. Start o godzinie 10.00. Zapowiada się ostra rywalizacja! Zapraszamy do kibicowania wszystkim zespołom- wstęp wolny!

Harmonogram spotkania:

1. MOSiR Łomża – Włókniarz Białystok
2. Forty Piątnica – Włókniarz II Białystok
3. EKOSPORT Białystok – Pauzuje
4. MOSiR Łomża – Forty Piątnica
5. Włókniarz II Białystok – EKOSPORT Białystok
6. Włókniarz Białystok – Pauzuje
7. EKOSPORT Białystok – MOSiR Łomża
8. Forty Piątnica – Włókniarz Białystok
9. Włókniarz II Białystok – Pauzuje
10. Forty Piątnica EKOSPORT – EKOSPORT Białystok
11. MOSiR Łomża – Pauzuje
12. Włókniarz Białystok – Włókniarz II Białystok
13. Forty Piątnica – Pauzuje
14. EKOSPORT Białystok – Włókniarz Białystok
15. Włókniarz II Białystok – MOSiR Łomża

Zespół piłki nożnej dziewcząt MOSiR Łomża powstał z inicjatywy władz miasta. Obecnie w łomżyńskiej drużynie jest 17 dziewcząt. Jeśli Twoja córka nie skończyła jeszcze 12 lat, lubi sportową rywalizację a jednocześnie chciałaby rozwijać swoje indywidualne umiejętności – zapraszamy do Szkółki Piłkarskiej MOSiR Łomża! Zajęcia są bezpłatne. Odbywają się w poniedziałki i środy od godziny 17.00 a prowadzi je wieloletni trener kadry województwa Dariusz Narolewski.

Szkółka wspierana jest przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową, Szkołę Języków Obcych Linguo i Logo TK.

 

MOSiR Łomża

Related posts

Leave a Comment