Miej przy sobie gotówkę – w ten weekend osiem banków zaplanowało przerwy

pieniądze łomża

Jeżeli jesteś klientem jednego z niżej podanych banków, pamiętaj by mieć przy sobie gotówkę. Brak dostępu do bankomatów i wpłatomatów oraz bankowości internetowej – to niektóre z utrudnień czekających na klientów ośmiu banków w najbliższych dniach. Wszystko z powodu zaplanowanych prac serwisowych.

Poniżej lista banków:

ING Bank Śląski
W nocy z niedzieli na poniedziałek od północy do 5:00 rano zaplanowano w tym banku prace serwisowe, które spowodują, że niedostępne będą niektóre usługi.
Chodzi o: bankomaty i wpłatomaty, płatności BLIK oraz NFC, płatności Mastercard w telefonie, a także system ING CardsOnLine. Nie będzie można także skorzystać z systemu bankowości internetowej dla klientów detalicznych Moje ING w wersji mobilnej oraz systemu bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych ING Business i jego wersji mobilnej.
Ponadto, nie będzie możliwości aktywowania kart i nadawania PIN, a także mogą występować problemy w realizacji transakcji kartowych.
Dlatego bank radzi w swoim komunikacie, by zaplanować płatności. “Jeżeli chcesz wykonać ważny przelew lub wiesz, że będziesz potrzebować gotówki – o ile to możliwe – zaplanuj to wcześniej” – czytamy.

Euro Bank
W nocy z piątku na sobotę w godzinach w godzinach 23:35 – 02:00 prace modernizacyjne będą trwały w Euro Banku. W tym czasie niemożliwe będzie korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

Getin Noble Bank
Przerwa czeka także wszystkich klientów Getin Noble Bank. W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę od godziny 00:00 do godziny 02:50 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Bank Millennium
Na krótkie utrudnienia muszą przygotować się klienci banku Millennium. W sobotę od godziny 1:00 do 1:15 niedostępne będą system Millenet, aplikacja mobilna, płatności internetowe oraz BLIK. To jednak nie koniec.
W poniedziałek w nocy od 1:00 do 1:15 niedostępne będą bowiem wpłaty i wypłaty kartami.

BZ WBK
Kolejnym bankiem w którym zaplanowano prace konserwacyjne w najbliższych dniach jest Bank Zachodni WBK. Z tego powodu w sobotę w godzinach 2:00 – 3:00 nie będzie można korzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

Raiffeisen Polbank
Na stronie Raiffeisen Polbank poinformowano z kolei o tym, że w piątek w godzinach 22:00 – 23:30 niedostępny będzie system biura maklerskiego.

Volkswagen Bank
Prace techniczne w systemach bankowych od soboty do niedzieli w godzinach 20:00 do 12:00 zaplanowano również w Volkswagen Banku. Jak poinformowano, w związku z tym w podanych godzinach utrudniony będzie dostęp do rachunków przez internet i telefon.

Toyota Bank
Jak czytamy na stronie Toyota Bank, w najbliższą niedzielę w godzinach 6:00 – 10:00 odbędą się prace konserwacyjne infrastruktury technicznej banku. W tym czasie nie będą dostępne: system bankowości elektronicznej, automatyczny serwis telefoniczny i usługa tak zwanych szybkich płatności.

 

Related posts

Leave a Comment