Łomżynianka walczy o koronę Miss Polski 2018

Łomżynianka walczy o koronę Miss Polski 2018

W niedzielę 9 grudnia br. w Krynicy Zdrój odbędzie się finał plebiscytu Miss Polski. O koronę najpiękniejszej Polki walczy 28 kandydatek, wśród których jest łomżynianka Elwira Talkowska, absolwentka bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie w Białymstoku, zwyciężczyni tegorocznych wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej. Transmisję na żywo z gali w niedzielę od godz. 20:05 przeprowadzi Telewizji Polsat.

Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej od początku wspiera prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. – Miss Polski Nastolatek została w tym roku Zuzanna Poteraj z Łomży, która była Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej. Wierzę, że podobny sukces już w plebiscycie dla dorosłych osiągnie Elwira Talkowska – powiedział prezydent Mariusz Chrzanowski, którego zdaniem już sam udział w finale przedstawicelki naszego miasta jest jego piękną promocją. Zachęca również do głosowania na łomżyniankę w internetowym głosowaniu na Miss Polski Wirtualnej Polski 2018 (głosować można —>TUTAJ<— kandydatka nr 24).
Elwirę Talkowską w przygotowaniach do konkursu Miss Polski wspierała Anna Kurządkowska. To właścicielka Akademii Kobiecości, od trzech lat organizująca wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej.
Podczas niedzielnej gali finałowej, oprócz Miss Polski 2018 poznamy cztery Wicemiss, a także Miss Widzów Polsatu, Miss Mediów Społecznościowych, Miss Foto, Miss Polski Wirtualnej Polski i Miss Internetu.

Related posts

Leave a Comment