Już jutro – ŁoKeR-owy piknik

Ruszyły zapisy na wyścig rozpoczynający system rowerów miejskich "ŁoKeR"

Już w czwartek 26 kwietnia odbędzie się uroczysta inauguracja systemu rowerów miejskich ŁoKeR. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00 na Bulwarach Nadnarwiańskich i będą mu towarzyszyć liczne atrakcje, m.in. wyścig rowerowy, kuchnia polowa czy występy zespołów muzycznych. Poniżej przedstawiamy jego harmonogram.

Program inauguracji systemu rowerów miejskich ŁoKeR:

18:00 – uroczyste otwarcie Łomżyńskiego Wyścigu Inaugurującego System Rowerów Miejskich ŁoKeR przez Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego oraz zaproszonych gości

18:15 – wyścig

18:45 – uhonorowanie zwycięzców na scenie

19:00 – kuchnia polowa z grochówką

19:00 – występ zespół seniorów Tabor

19:30 – występ zespołu muzyki rozrywkowej Moment

20:30 – zakończenie

Ale piknik Na Bulwarach Nadnarwiańskich rozpocznie się już wcześniej. O godzinie 16:00 do rywalizacji przystąpią policjanci w ramach Ogólnopolskich Zawodów Policyjnych Patroli Rowerowych. W godzinach od 16:00 do 19:30 funkcjonariusze KMP w Łomży w składzie asp. Monika Bańkowska oraz st. sierż. Karolina Borawska wspólnie z Katarzyną Sobocińską z Nadleśnictwa Łomża zaprezentują stoiska informacyjno – edukacyjne.

Tego dnia na kierowców czekają czekają utrudnienia w ruchu. Więcej szczegółów w artykule “W czwartek utrudnienia w ruchu”.

 

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment