Lato z Radiem zabrzmi z Łomży

Lato z Radiem zabrzmi z Łomży

Już 26 sierpnia, po kilkunastoletniej przerwie, Lato z Radiem ponownie zagości w Łomży. Impreza odbędzie się na terenach zielonych przy ul. Zawadzkiej, obok Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma. W jej trakcie wystąpią: iluzjonista Maciej Pol, Magdalena Steczkowska oraz zespół Papa De. Gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego rocka Lady Pank. Początek wydarzenia zaplanowano o godz. 16:00.

Lato z Radiem obchodzi w tym roku 45-lecie istnienia i jest jedną z najpopularniejszych audycji radiowych w Polsce. Nadawana jest w miesiącach letnich na antenie Programu I Polskiego Radia. Od roku 1992 towarzyszy jej trasa koncertowa. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze, wielu atrakcjom i wysokiemu poziomowi artystycznemu stanowi atrakcyjną propozycję spędzania wolnego czasu dla całych rodzin. W tym roku Lato z Radiem gości w 20 miastach, stając się największą imprezą plenerową w Polsce. – Przystąpienie do współorganizacji trasy koncertowej gwarantuje naszemu miastu szeroko zakrojoną promocję Łomży oraz regionu – informuje Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, jednocześnie zapraszając wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w wydarzeniu. Towarzyszyć mu będzie Studio Plenerowe Lata z Radiem prowadzone przez red. Małgorzatę Raduchę, nadające w godz. 9:00 – 15:00 ze Starego Rynku.
Ponadto w ramach audycji Lato z Radiem Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu przeprowadzi dla mieszkańców Łomży bezpłatne badania przesiewowe w ramach wielospecjalistycznego programu profilaktycznego „Po pierwsze zdrowie”. Badania te pozwalają na wczesne wykrywanie wad słuchu oraz chorób cywilizacyjnych. Realizowane będą na Starym Rynku w Łomży w godz. 9:00 – 15:00, podczas trwania Studia Plenerowego Lata z Radiem. Organizowane są wspólnie z Komitetem Nauk Klinicznych Polskiej Akademii Nauk

Koncert Lata z Radiem zastąpił w tym roku organizowaną w naszym w naszym mieście imprezę plenerową pod nazwą Gościniec Łomżyński. Jest także imprezą zamykającą tegoroczny cykl wydarzeń kulturalno – rozrywkowych pn. „Łomżyńskie wakacje”.

Łomża,lato z radiem,lady pank,Magdalena Steczkowska, Papa De,wiadomości Łomża,imprezy Łomża,koncerty Łomża

Related posts

2 Thoughts to “Lato z Radiem zabrzmi z Łomży”

  1. szoferek

    Wszystko ok tylko dlaczego nie na muszli?!?

  2. Sylka

    Przecież w tym miejscu to bezsensu, będzie straszny ścisk i nic nie będzie widać

Leave a Comment