Kulinarna strefa Prymat i JBB podczas rodzinnego grillowania na bulwarach

Kulinarna strefa Prymat i JBB podczas rodzinnego grillowania na bulwarach

W niedzielę 17 czerwca 2018 r. w godz. 14:00-16:00 zapraszamy wszystkich do wyjątkowego miasteczka Prymat i JBB, gdzie na każdego czeka prawdziwa smakowa przygoda. W kulinarnej ciężarówce dowodzonej przez Roberta Sowę można będzie uzyskać, praktyczne porady grillowe. Nie zabraknie również konkursów. Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu 600-lecia nadania Łomży praw miejskich.

Jedzenie na świeżym powietrzu smakuje najlepiej, dlatego w myśl tej zasady będzie można dostać specjalny poczęstunek. Smakowite dania z ogromnego kulinarnego TIRa Prymatu i JBB zaserwuje sam mistrz kulinarny Robert Sowa. Znakomity Szef Kuchni i jego ekipa popiszą się kulinarnymi umiejętnościami, a także urządzą świetne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Okazji do zdobycia nagród będzie znacznie więcej. Kręcąc Kołem Fortuny będzie można stać się posiadaczem przypraw Prymat, a także akcesoriów JBB, które doskonale sprawdzą się w każdej kuchni.
Każdy będzie mógł także zabrać do domu przyprawy oraz wyjątkową książeczkę z przepisami opracowaną przez Prymat i JBB, którzy zadbali o moc kulinarnych atrakcji.

 

UM Łomża

Related posts

One Thought to “Kulinarna strefa Prymat i JBB podczas rodzinnego grillowania na bulwarach”

  1. szoferek

    A to ten Sowa z dyktafonem?

Leave a Comment