Konsultacje ws. zmiany nazwy ulicy Grobla Jednaczewska

Konsultacje ws. zmiany nazwy ulicy Grobla Jednaczewska
W poniedziałek 15 maja br. rozpoczęły się konsultacje społeczne mające na celu zebranie opinii mieszkańców i ekspertów dotyczących zmiany nazwy drogi powiatowej z ul. Grobla Jednaczewska na ul. Grobla Jednaczewska im. 5-ciu Braci Kozłowskich. Konsultacje potrwają do 5 czerwca br., zaś ich wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości do końca przyszłego miesiąca.

Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną w formie:

  • otwartego spotkania, które odbędzie się w dniu 22 maja 2017 roku o godz. 16:00 w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora przy ul. Krzywe Koło 1 w Łomży;
  • badania opinii mieszkańców z wykorzystaniem formularza ankietowego, wyłożonego w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego, Stary Rynek 14 (parter przy głównym wejściu do Urzędu Miejskiego) – wypełnioną ankietę należy wrzucić do urny ustawionej przy Punkcie Obsługi Mieszkańców;
  • zwrócenie się o opinię do ekspertów.

Łomża-Grobla Jednaczewska

Wniosek o zmianę nazwy ulicy wraz z uzasadnieniem dostępny jest w Wydziale Gospodarowania Nieruchomościami (pok. 210) Urzędu Miejskiego.
Treść zarządzenia o konsultacjach wraz ze wzorem ankiety konsultacyjnej dostępny jest na stronach Biuletynu Informacji Publicznej.

Wniosek o upamiętnienie 5 Braci Kozłowskich poparły m.in.: Związek Represjonowanych Politycznie Żołnierzy-Górników Zarząd Okręgu Łomża, Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych w Łomży, Zarząd Związku Sybiraków Oddziału w Łomży, Łomżyński Klub Myśli Patriotycznej, ZS „Strzelec” Oddział Łomża.

W ramach trwających konsultacji w poniedziałek 22 maja o godz. 16:00 w „Domku Pastora” przy ul. Krzywe Koło odbędzie się otwarte spotkanie.

Related posts

Leave a Comment