Koncert dla Filipka

Koncert dla Filipka

” Pragniemy gorąco poinformować o niesamowitej akcji. W dniu 24 lutego 2019 roku od godziny 12.00 do 20.00 w Galerii Veneda w Łomży odbędzie się koncert charytatywny na rzecz naszego syna Filipka.

Nasz synek, od ostatniego koncertu w Venedzie, który odbył się 19.02.2017 roku zmaga się ciężką postacią padaczki lekoopornej, na leczenie której niezbędne są drogie leki i suplementy diety. Codziennie widzę cud jego życia, jego waleczność i postęp w rozwoju psychofizycznym, pomimo tak ciężkiej walki z nierównym przeciwnikiem. Dziękuję wszystkim za wsparcie, które otrzymaliśmy dotychczas. To dzięki osobom, które wspomogły Fifkę jesteśmy naocznymi świadkami, jaką moc ma specjalistyczna terapia. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w koncercie dedykowanemu mojemu synkowi.

Piotr Barbachowski poprowadzi wydarzenie w Galerii Veneda, na którym wystąpią: zespół BOYS, Mateusz Kurkowski, Diadem, Silver’s, Michał Sawicki – śpiewający akordeonista z Łomży z synem, Teatr Lalki i Aktora w Łomży, Studio B.K. Step Marek Kisiel grupy: Homes Crew instruktor i choreograf Krystian Pieloch, C.T.Young instruktor Maciej Brzostowski, United choreograf i instruktor Adrianna Rajkowska, studio eMDKeK soliści, KIDSy, TEAM dorosłych, Magda Sinoff, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4, Anna Zlagodukh, AB Ania Biarda, Akademia Sportu Medyk z trenerem Pawłem Remiszewskim, Elite Dancing Kids, Formacja Taneczna Gwiazdy z fundacji Ja i Ty, dzieci z Przedszkola Niepublicznego Nutka z Łomży oraz Niepublicznego Przedszkola Mały Artysta. Podczas koncertu lokalne firmy wesprą akcję atrakcyjnymi stoiskami. Podczas koncertu będzie można spotkać wolontariuszy przebranych w karnawałowe stroje, dzięki serdeczności wypożyczalni strojów karnawałowych Anny Bureś. Zapowiada się niesamowicie ciekawa impreza.

Zapraszamy również wszystkich do udziału w akcji „Wkręć się w kilometry dla Filipka 2” podczas której uczestnicy koncertu będą mogli wziąć aktywny udział w zdobywaniu jak największej liczby kilometrów na rowerkach stacjonarnych udostępnionych przez XOXO Fitness Club. Naliczone kilometry przełożą się na możliwość sfinansowania terapii i leczenia Filipka.

Ponadto w organizacje koncertu zaangażowała się Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, jako instytucja i jako ludzie dobrej woli. Uczelnia udostępnia ławki na stoiska promocyjne, a jej pracownicy sfinansują miesiąc rehabilitacji i leczenia Filipa. Dzięki hojności firm, tj. Zakłady Spożywcze „BONA” Sp. z o.o., pizzerii PEPE ROSSO,  lokalny browar, wójtowi Gminy Piątnica sfinansowane zostanie kolejne cztery miesiące specjalistycznych zajęć i alternatywnych form leczenie padaczki lekoopornej. Warunek jest jeden: przejechanie 500 km na rowerkach stacjonarnych w Galerii VENEDA 24 lutego 2019 roku. Dzięki temu, i zbiórce do puszek, Fifi będzie mógł sięgać po kolejne sukcesy w swoim życiu i zwalczyć potwora.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomży.

Firmy i instytucje, które wspierają koncert dla Filipka:

 1. Galeria VENEDA
 2. Zakłady Spożywcze „BONA” Sp. z o.o.
 3. Pizzeria PEPE ROSSO
 4. Pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
 5. Wójt Gminy Piątnica
 6. XOXO Fitness Club
 7. Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży
 8. Piotr Barbachowski
 9. Agencja Reklamowa EMCLAT
 10. Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja
 11. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Łomża
 12. FuturoArt – Professional Design
 13. Szydełkowe Cuda Katarzyna Baczewska
 14. Top Secret
 15. Łomża piecze ciasta
 16. cbtr.pl Fotografia Paweł Wądołowski
 17. Wypożyczalnia strojów karnawałowych Bureś Anna
 18. Drukarnia Kamil Borkowski
 19. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży
 20. Global Media Center
 21. Young Reporter
 22. KG Studio Fryzur i Urody Karolina Gardocka
 23. Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży
 24. Koszulki z garażu
 25. Piomadan – kynoterapia
 26. Valdi Reha Osteopatia
 27. Komora hiperbaryczna Medicor Łomża
 28. Centrum Rehabilitacji Medicor
 29. KFC
 30. Pływak Łomżyńska Szkoła Pływania Wojciech Błachnio
 31. Salon Gatta
 32. Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Pierożyńska
 33. Centrum Zdrowia i Urody Anamed
 34. Lodziarnia Gelato Rialto
 35. Dorota Galanek
 36. Maciej Borysewicz
 37. Studio 28-Studio tatuażu w Warszawie
 38. Kino Millenium
 39. Pizzeria Paccino
 40. Pod Włos Justyna Gołaszewska
 41. SCRAPS Magda Chilińska

Agnieszka Wądołowska

Related posts

Leave a Comment