Już 12 sierpnia Piknik Charytatywny dla Aleksa [APEL]

Już 12 sierpnia Piknik Charytatywny dla Aleksa [APEL]

Już 12 sierpnia (niedziela) w SKATEPARK przy Osiedlu Konstytucji 3 Maja odbędzie się Piknik Charytatywny dla Aleksa. Siedmioletni Aleks z Łomży wskutek nieszczęśliwego wypadku ma poparzone 60% ciała. Jest po siedmiu przeszczepach, a dwa kolejne przednim. Więcej o historii Aleksa w artykule : Ukoić ból Aleksa

W związku ze zbliżającym się Niedzielnym Piknikiem Charytatywnym organizatorzy proszą mieszkańców Łomży i okolic o pomoc:

Kochani wiemy że na Was zawsze możemy liczyć, pokazaliście jak wielkie macie serca. Prosimy Was Kochani o upieczenie ciast, ciasteczek, babeczek oraz innych łakoci (kto co może)… i przekazanie ich nam – a później zapraszamy do spróbowania tych cudownych wypieków za datek do puszki dla ALEKSA.

Kontakt do przekazania wypieków: Magdalena – 516 271 349, Sandra – 790 765 900

Oprócz słodkości potrzebne są jeszcze małe słoiczki po musztardzie czy deserkach na “Magiczny Pył”, ten tajemniczy pył będą robić dzieci podczas pikniku z soli, kredy oraz innych magicznych składników ;). Słoiczki prosimy dostarczyć na festyn albo do soboty do 19.00 do Świata Zabaw na ul. Wojska Polskiego 38a – słoiczki zbiera Pani Marta.

Link do wydarzenia na FB

Related posts

One Thought to “Już 12 sierpnia Piknik Charytatywny dla Aleksa [APEL]”

  1. mania

    Powrotu do zdrowia Aleks.

Leave a Comment