Jasełka w ZSS

Jasełka w ZSS

We wtorek 18 grudnia w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży odbyły się jasełka pt: “Betlejem to my sami”. – Przesłaniem tego przedstawienia była myśl, iż mimo naszych zapewnień, nie zawsze jesteśmy gotowi na przyjęcie Nowonarodzonego Jezusa, który przychodzi do nas w drugim człowieku – przekazują organizatorzy. Niespodzianką dla uczniów był nie tylko św. Mikołaj, ale również lider zespołu 4Ever, który rozpoczął szkolne kolędowanie.

W przeżywaniu tego wydarzenia swoją obecnością uświetnili uroczystość znakomici goście. Wśród nich poseł na Sejm RP Bernadeta Krynicka, zastępca prezydenta Łomży Andrzej Garlicki, dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej ks. Dr Andrzej Mikucki, proboszcz parafii p.w. Św. Michała Archanioła w Łomży ks. kan. Marian Mieczkowski oraz dyrektorzy instytucji wspierających osoby niepełnosprawne.

Społeczność Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży składa wszystkim najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie oraz wielu łask od Dzieciątka Jezus w nadchodzącym Nowym Roku 2019.

Źródło: ZSS

Related posts

Leave a Comment