Integracja łomżyńskiego biznesu

Integracja łomżyńskiego biznesu

W środę 23 maja w zajeździe “Ryś” odbyło się inauguracyjne spotkanie Towarzystwa Biznesowego Łomżyńskiego. Cykliczne spotkania maja integrować lokalnych przedsiębiorców i pomagać w rozwijaniu biznesu. Wśród zaproszonych gości znalazł się prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Towarzystwa Biznesowe S.A. od 8 lat pomagają polskim przedsiębiorcom rozwijać biznes. Odbywające się raz w tygodniu śniadania biznesowe to okazja do tego, by budować relacje z innymi przedsiębiorcami, a także zdobywać wiedzę oraz dzielić się doświadczeniami. Łomża jest 16 miastem, które będzie integrowało środowisko biznesu. – Podczas śniadań biznesowych jest czas na lekturę duchową, sesję autoprezentacji, krótkie szkolenie i networking w kuluarach. To idealne miejsce na nawiązywanie cennych relacji biznesowych – mówi Paweł Sędziak koordynator Towarzystwa Biznesowego Łomżyńskiego.

Gościem specjalnym pierwszego porannego spotkania łomżyńskich przedsiębiorców był Franciszek Niemyski, dyrektor krajowy Towarzystw Biznesowych S.A. W swojej prelekcji zwrócił on uwagę na kluczową rolę, jaką odgrywa networking we współczesnym biznesie. – Uważam, że networking jest jedną z kluczowych kompetencji przedsiębiorcy. Bo to jest po prostu sprawdzony sposób na budowanie wokół siebie sieci dobrych i sprawdzonych relacji – podkreślał.

Uczestniczący w spotkaniu prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski bardzo pozytywnie odniósł się do spotkań mających na celu integrację lokalnych przedsiębiorców. Warto dodać, że od dwóch lat odbywają się “śniadania biznesowe” organizowane przez Miasto Łomża. – Każda taka inicjatywa może tylko pomóc. Przedsiębiorcy spotykają się, wymieniają się swoimi doświadczeniami, zdobywają nowe kontakty, co może pomóc w rozwijaniu działalności gospodarczej – nie ma wątpliwości włodarz miasta.

Kolejne spotkanie Towarzystwa Biznesowego Łomżyńskiego zaplanowano na środę 6 czerwca o godzinie 8.30 w zajeździe “Ryś”.

 

UM Łomża

Related posts

Leave a Comment