I Festiwal Smaków Food Trucków w Łomży

I Festiwal Smaków Food Trucków w Łomży

Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Łomży! Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe!

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z pierwszych i największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2013 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych składników, na „oczach” klienta.

Organizatorzy zaprosili do Łomży 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w festiwalu.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:
– strefa dla dzieci,
– strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
– zawody kulinarne z nagrodami,
– gra terenowa z nagrodami,
oraz wiele więcej.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Na gości czekać będą miejsca siedzące, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Łomży.

Data: 26-27 maja
Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20
Miejsce: Stary Rynek w Łomży
Wstęp bezpłatny.

Link do wydarzenia: >>>Kliknij tutaj<<<

Related posts

Leave a Comment