Głosujmy na Zaczytaną Bibliotekę w Łomży

Głosujmy na Zaczytaną Bibliotekę w Łomży

Serdecznie zapraszamy do wspólnego głosowania, dzięki któremu możemy otworzyć Zaczytane Biblioteki w Łomży. Z okazji 100-lecia niepodległości „Herosi Przedsiębiorczości” ogłosili konkurs, w którym zostanie nagrodzonych sto inicjatyw. Fundacja Zaczytani, otwierająca biblioteki w szpitalach całej Polsce, otrzymała możliwość wzięcia udziału w tym konkursie. Wśród zgłoszonych miast jest również Łomża.

Akcja polega na tym, aby codziennie zagłosować na Zaczytaną Bibliotekę w Łomży. – Możemy zrobić coś dobrego dla naszego miasta i otworzyć w szpitalu na oddziale dziecięcym Zaczytane Biblioteki. Dzięki nim pacjenci szpitala mogą korzystać z bibliotek znajdujących się bezpośrednio na ich oddziałach oraz zabierać ze sobą do domu swój ulubiony utwór, a nasza fundacja stale będzie dbała o dostarczanie nowych pozycji książkowych – informuje Anna Obrycka z Fundacji Zaczytani.

Głosowanie trwa do 14 października i można głosować raz dziennie pod adresem: www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/zaczytana-biblioteka/.

– Aby akcja mogła się rozpocząć Zaczytaną Misję musiał wesprzeć przedsiębiorca z Łomży. Taką osobą okazał się Pan Karwowski, który prowadzi market K1 na ul. Śniadeckiego – informuje Anna Obrycka dodając, że jeśli ktoś w okresie głosowania dokona zakupów w tym sklepie, to będzie mógł „oddać głos z paragonem”, co przekłada się na większą ilość głosów. Przy zakupach do 15 zł otrzymujemy 5 głosów, natomiast przy zakupie o wartości powyżej 15 zł otrzymujemy 10 głosów.
Zachęcamy do udziału w głosowaniu.

Related posts

Leave a Comment