Ewa Wróbel – malarstwo

Ewa Wróbel - malarstwo
Klub Garnizonowy w Łomży i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zapraszają na wystawę malarstwa Ewy Wróbel. Wernisaż odbędzie się 13 czerwca 2017 roku o godzinie 18.00, w Galerii N, w Łomży, Al. Legionów 133. Wstęp wolny. Zapraszamy.
 

O sobie
Przez wiele lat świat malarski był mi tylko bliski sercu. W 2010 roku poznałam kuzynkę mojego męża, ludową artystkę, p. Janinę Rogowską, która zaprosiła mnie na plener malarski. Dwa lata później pojechałam na Podlasie w okolice Łomży do miejscowości Jedwabne i po raz pierwszy stanęłam przed sztalugą. To był mój pierwszy plener malarski, byłam pod ogromnym wrażeniem i z żalem wyjeżdżałam. Po powrocie zapisałam się na warsztaty malarskie w Osiedlowym Klubie Kultury w Gdyni Witomino, prowadzone przez artystkę rzeźbiarkę, p. mgr Dorotę Białczak. Od tej pory każdego roku biorę udział w jednym lub dwóch plenerach malarskich, organizowanych na Podlasiu i Trójmieście, uczestniczę w poplenerowych wystawach zbiorowych organizowanych przez Urząd Miejski oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem, prowadzonych przez Panią Janinę oraz wystawach zbiorowych organizowanych przez Panią Dorotę.

Ewa Wróbel - malarstwo

W 2016 roku – indywidualna wystawa w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych.

Do dnia dzisiejszego staram się korzystać ze wszystkich wskazówek i trafnych spostrzeżeń na zajęciach Pani Doroty, malując farbami olejnymi, akrylami, pastelami i węglem. Najchętniej wykonuję prace w technice olejnej i węglem.

Podczas tworzenia wszystkich obrazów włożyłam dużo serca i pasji. Mam nadzieję, że w każdym z Państwa, chociaż jedna z prac wzbudzi jakieś emocje.

 

 

Ewa Wróbel

Źródło: ROK Łomża

Related posts

Leave a Comment