Dni Otwarte Funduszy Europejskich z MOSiR-em

Dni Otwarte Funduszy Europejskich z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży serdecznie zaprasza na dni otwarte zorganizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Imprezy odbędą się na obiektach, których budowa została współfinansowana ze środków europejskich, a którymi na co dzień zarządza łomżyński MOSiR.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram wydarzeń:

Dni otwarte na Stadionie Miejskim, ul. Zjazd
11 maja w godz. 10.00 – 14.00
Zawody lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Czwórbój Polskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zapraszamy do kibicowania.

Dni otwarte w Miasteczku Ruchu Drogowego, ul. Mazowiecka
11 maja w godz. 15.00 – 17.00
W trakcie imprezy zorganizowane będą gry i zabawy, dzięki którym dzieci i młodzież poznają zasady prawidłowego poruszania się w ruchu drogowym, a także konkursy na temat wiedzy o ruchu drogowym oraz praktyczne zajęcia z wykorzystaniem infrastruktury miasteczka.

Dni otwarte w Parku Wodnym, ul. Wyszyńskiego
12 maja w godz. 10:30 – 12:00
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Łomżyński Klub Płetwonurków „Podwodny Jeleń” i Akademia Nurkowania „Konik Morski” zapraszają na pokaz nurkowania. W programie pokaz nurkowania przeprowadzony przez profesjonalnych nurków, połączony z możliwością zejścia pod wodę przez uczestników w asyście nurków. Atrakcja darmowa w cenie zakupu standardowego biletu wstępu do Parku Wodnego.

Dni otwarte w Porcie Łomża, ul. Żydowska
13 maja w godz. 10.00-15.00
Możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego znajdującego się na wyposażeniu Portu Łomża w promocyjnej cenie.

 

MOSiR Łomża

Related posts

Leave a Comment